Fiziočikas

Fiziočikas

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
189

Uzdevumi

1.uzdevums: Komanda - vienā ritmā! Izveidojiet savu komandas ritmu vai dziesmu, izmantojot dažādus darba vidē/uz darba galda atrodamos priekšmetus/rīkus. Veidojiet skaņas kopā! Pievieno video - augšupielādē to Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Nākamais uzdevums jau 17.maijā! Lai veicas!
Mēs esam par aktīvu dzīvesveidu un mūsu ikdienas un darba ritms ir kustību ritms!
 
2.uzdevums: Sagatavot video (!) bez vārdiem, kurā parādīt, kā ar saviem kolēģiem dalāties pozitīvā atgriezeniskā saitē attālinātā darba laikā, paužot atzinību, atbalstu un novērtējumu viens otram. * video garums: 1 – 1,5 min. * video augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto saiti šeit zemāk, kā arī PEERO APP uzdevuma Facebook profilā; * atbalstiet savu komandas video ar “like”, paužot emocijas un daloties; * tie 5 video, kuri būs sakrājuši vislielāko “like”, kvalificēsies atgriezeniskās saites tehnoloģijas PEERO APP vērtējumam un iegūs PEERO APP specbalvu. Iedvesmai un piemēram neliela video etīde kopā ar improvizācijas apvienību SPIEDIENS šeit: https://fb.watch/5xN54dRr4Q/
Lai gan darbs mums notiek klātienē, arī mūsu ikdiena ir mainījusies un jāsaskaras ar jauniem izaicinājumiem katru dienu! Strādājam kā komanda, atbalstam un rūpējamies viens par otru!
 
3.uzdevums - "Kā izskatās mūsu komanda?" Ja Tava komanda būtu dzīva būtne, persona, varonis vai iespējams rakstura īpašība, tad kā tā izskatītos? Izmantojiet dažādus rīkus, programmas, zīmējiet, līmējiet, krāsojiet, rakstiet, veidojiet video/kolāžas - ļaujiet vaļu iztēlei! Pievieno video - augšupielādē to Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk vai augšupielādē fotoattēlu ar aprakstu. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 31.maijā. Vēlam veiksmi!
Fiziočikas - optimisms. Tieši optimisms vislabāk raksturo mūsu komandu! Lai gan darba ikdiena nav viegla mēs spējam atrast iemeslus smaidīt un likt smaidīt arī citiem!