BKV Zīlīte

BKV Zīlīte

Punkti par uzdevumiem
300/300
Balsis  
211

Uzdevumi

1.uzdevums: Komanda - vienā ritmā! Izveidojiet savu komandas ritmu vai dziesmu, izmantojot dažādus darba vidē/uz darba galda atrodamos priekšmetus/rīkus. Veidojiet skaņas kopā! Pievieno video - augšupielādē to Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Nākamais uzdevums jau 17.maijā! Lai veicas!
Mums jāapzinās, ka bērna attīstība notiek ne tikai ierasti telpās, bet arī, tur ārā - dabā! Un šoreiz arī mēs izejam ārpus ierastā režīma, svaigā gaisā savas iestādes teritorijā. Paldies, Officeday, ka varam būt kopā šādi un iziet arī ārpus komforta zonas veidojot jaunu piedzīvojumu kopā!
 
2.uzdevums: Sagatavot video (!) bez vārdiem, kurā parādīt, kā ar saviem kolēģiem dalāties pozitīvā atgriezeniskā saitē attālinātā darba laikā, paužot atzinību, atbalstu un novērtējumu viens otram. * video garums: 1 – 1,5 min. * video augšupielādē Youtube vai Vimeo platformā un ievieto saiti šeit zemāk, kā arī PEERO APP uzdevuma Facebook profilā; * atbalstiet savu komandas video ar “like”, paužot emocijas un daloties; * tie 5 video, kuri būs sakrājuši vislielāko “like”, kvalificēsies atgriezeniskās saites tehnoloģijas PEERO APP vērtējumam un iegūs PEERO APP specbalvu. Iedvesmai un piemēram neliela video etīde kopā ar improvizācijas apvienību SPIEDIENS šeit: https://fb.watch/5xN54dRr4Q/
- Tā kā mēs esam tās, kuras ir cītīgi un klātienē strādājušas praktiski visu šo pandēmijas laiku un bijušas burtiski soli solī ar slimošanām, vīrusiem, stresu.. Tad tie mazie mirkļi, kad nedēļa šķiet jau ir izsmēlusi, mēs ar maziem niekiem iepriecinām un uzmundrinām cita citu. Ķeram mirkļus agri no rīta vai vēlās pēcpusdienās. Un, jā.. Ir forši, ka šajā laikā pirmais kolēģis jau ir parūpējies par to, lai Tavā grupiņā jau būtu svaigs gaiss pirms sāc savu dienu!
Mēs esam par ikdienas sīkumiem, kas uzmundrina un dod enerģiju arī turpināt darba dienu ar pašiem mazākajiem uz pozitīva viļņa!
Lai iedvesmojoši!
 
3.uzdevums - "Kā izskatās mūsu komanda?" Ja Tava komanda būtu dzīva būtne, persona, varonis vai iespējams rakstura īpašība, tad kā tā izskatītos? Izmantojiet dažādus rīkus, programmas, zīmējiet, līmējiet, krāsojiet, rakstiet, veidojiet video/kolāžas - ļaujiet vaļu iztēlei! Pievieno video - augšupielādē to Youtube vai Vimeo platformā un ievieto video saiti zemāk vai augšupielādē fotoattēlu ar aprakstu. Par izpildītu uzdevumu tiks piešķirti 100 punkti. Finālisti ar vislielāko punktu un balsu kopsummu tiks noteikti jau 31.maijā. Vēlam veiksmi!
Bērnudārza kolektīvs mums asociējas ar supervaroņu komandu, kad katrs ar savu īpašo spēju pieslēdzas, kad vien tas ir nepieciešams, tā kopā veidojam brīnišķīgu piedzīvojumu un bērniem aizraujošu mācību procesu! Izmantojam visu, kas mums ir dots un padarām to vēl labāku, lai mums augtu radoši un zinātkāri bērni! Šī uzdevuma procesā izmantojām lietas, kas reiz jau ir lietotas, lai piešķirtu lietām ilgāku vērtību!